Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6840"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
A bude 13. další kapitola? Dal sis pauzu a nám se už stýská smiley

Májasmiley
Mája
kde to vezy ???
To je taky dobrá taktika, nebo ti doporučuju počkat do půlnoci a pak až sem jít a budeš mít jisotu že tu kapitolka bude ;)
Čas bohužel přesně ovlivnit nemůžu jelikož můj internet je...dosti nestálý (slušně řečeno) a tak ani já sám nevím kdy půjde dostatečně na to aby bylo možné kapitolku vůbec přidat.
Třináctka se s novým světem bude seznamovat postupně, pokud bych na vás chrlil jen kapitolky o tom jak sedí a poslouchá Remusovu přednášku jak to tu chodí asi by to děj zrovna neoživilo a stěžejním v téhle povídce je hlavně pohled bývalého vězně na všechno co se vyskytuje "tady venku" jak už jsem psal Máje mezi řečí mu samozřejmě něco objasnili jako základní zákony (zabíjení, krádeže, těžké ublížení na zdraví a ostatní problémové ohledy tohoto světa krom jiného) ;) takže úplně neosvícen nebude neboj a ještě mu zbývá polovina prázdnin...vlastně trochu víc než polovina...
Opravdu povedená kapitola, hodně sem se u ní nasmál :D No a souhlasím s Májou... Potřebuje nějaké vzdělání z praktického života :D Myslim, že Rem se docela snažil, ale znalosti o koupelně je docela málo :D Jop a chtělo by to ještě jednu věc nějak vyřešit... Sice víme, že kapitoly vychází každého třináctého, ale chtělo by to i čas... Třináctýho sem sem chodil snad každých dvacet minut, ale v devět večer sem to zabalil... Nakonec sem se k tomu dostal až dnes ráno...
Ahoj, doufám že jsi v pořádku.
No já se konečně dostávám ke komentování staré kapitoly :-D.
Moc se mi líbila, socializase Harryho Pottera probíhá a pro mě je to velice příjemné čtení, docela se těším, bude-li třeba objevovat sex, když je tak strašně uchvácený z obyčejné sprchy.
Jednorázové hůlky super nápad, jak ti někdo psal o kovových hůlkách - podle mě pitomost, tvůj nápad lepší. No nic, až se ozveš budu rád.
DoX
no ja to osobne vydím blede bud to se to nekde "zaseklo" na ceste nebo je to ješte horší(není ješte hotova) a to me vubec desí vruone nedes me
ahoj tak kde je další kapitolka XD už se jí nemůžu dočkatsmiley
Doufám že to nebudeš natahovat až do 13.8.
kde to vázne?
smiley
je třináctýho a další kapča nikde ty jsi taky k nenalezení a moje povídka čeká na tvojí reakci jsem naštvaná Vruone normálně do mě reješ kde je a ted už tam stojí 14 dní a koment nikde od nikoho já ho chci tak koukej dorazit.
Teda, to byla parada, fak jsem se pobavila a uz se nemohu dockat pokracovani!
Supek kdy bude pokračování ?
11.08.2011 12:01:16
vruon
Erb.png
b-něco.bmp.png

Kampak myslíte, že Moudrý klobouk zařadí Třináctku?

Zmijozel (887 | 65%)
Mrzimor (68 | 5%)
Havraspár (142 | 11%)
Nebelvír (261 | 19%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one