Popis : Po nezdaru na ministerstvu a dalším roku nebezpečných událostí "Harry" nedostává chvilku oddychu, jelikož nečekaná a vskutku šokující pravda přichází aby "mu" opět zamýchala životem. Otázkou je jen jestli náš "hrdina" překoná i toto šokující odhalení a jak se s danou situací popere. Úplný název povídky je "Moc, jakou Pán zla sám nezná."
(povídka vznikla díky neustálému nátlaku dle mého názoru nelogického jednání hlavní postavy v povídce HP and Mystery of life od Kejt a s jejím svolením) Tento námět HPFF je poměrně zajímavý a několikrát se už objevil i na české ff scéně. Rozdíl v těchto verzích a této bede doufám zřejmý.

Navazuje na : Harry Potter a Fénixův řád (pátá kniha od J.K.Rowlingové)

Korektura : Galapeter

Prohlášení : Moc (neboli Moc, jakou Pán zla sám nezná) NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Tato povídka nepřinesla ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Zároveň také nevlastním žádná práva na postavy, které už se objevily v některé z knih J.K.Rowlingové.

Varování : Krev, násilí, sprostá mluva a erotika v rozumném množství (samozřejmě se jedná o zcela subjektivní názor) Tuto povídku věnuji Figotce, Omezení 14+

Výběr kapitol :
Erb.png
b-něco.bmp.png

Kampak myslíte, že Moudrý klobouk zařadí Třináctku?

Zmijozel (888 | 65%)
Mrzimor (68 | 5%)
Havraspár (142 | 11%)
Nebelvír (261 | 19%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one